Категорија: Астро

Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 24 ноември: Ќе бидете расположени за љубов и за покажување емоции

Слободен печат
ОвенЌе уживате во многу убави мигови со партнерот. Иако ќе бидете принудени да работите прекувремено, тоа нема да ви биде тешко, бидејќи материјалната награда нема...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 23 ноември: Време е да се свртите кон нови познаници и нови можности за љубов

Еспресо
ОвенДенес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите...
Астро Ви Препорачуваме Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 21 ноември, сабота – Позитивни промени во љубовта, внимавајте со кого соработувате не се сите искрени со вас!

Еспресо
Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик....
Астро Слајдер Хороскоп

Прогнози за есен: Рускиот астролог Павел Глоба предвидува големи животни промени кај овие 5 хороскопски знаци

Еспресо
Есента е време на промени и нови достигнувања. По летните одмори, луѓето добиваат сила и се обидуваат да променат нешто во нивните животи. Тоа може...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 22 август, сабота: Ѕвезите ни носат убави работи!

Еспресо
Овен Доколку планирате да забележите успех, ве советуваме да преговарате со лице родено во знакот на Лав. Расчистете со минатото пред да започнувате нова љубов....
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 21 август, петок – Не дозволувајте луѓето да го тестираат вашето трпение и добрина

Еспресо
Овен Иако секогаш се обидувате да делувате како цврста личност пред другите, денешниот ден ќе ве натера да откриете чувствителен дел од вашиот живот пред...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 20 август, четврток: Бикови, бидете умерени, за Раковите среќен ден

Еспресо
ОвенМалите фрустрации ќе бидат поврзани со потребата за интимност и за друштво, односно јавност и тоа во исто време. Начинот на кој зборувате им создава...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 19 август, среда – Среда е среќен ден, но не за сите

Еспресо
Овен Ако сте во врска, ќе почувствувате силна искра помеѓу вас и саканиот, а доколку сте сами, можно е на повидок личност која се вклопува...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 18 август, вторник – Среќата е во воздухот, вдишете длабоко!

Слободен печат
Овен Ќе се поврзете со необични личности или со луѓе кои не се од вашата средина. Така ќе го збогатите својот емоционален свет. Ќе успеете да ја...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 17 август, понеделник – Почетокот на неделата ќе ви донесе среќа

Слободен печат
Овен Пред вас е позитивен ден кој може да ви донесе некои нови вести. Јасно ви е дека односот со саканата личност оди во погрешен правец,...
MacedonianAlbanianBulgarian