Категорија: Хороскоп

Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 23 ноември: Време е да се свртите кон нови познаници и нови можности за љубов

Еспресо
ОвенДенес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите...
Астро Ви Препорачуваме Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 21 ноември, сабота – Позитивни промени во љубовта, внимавајте со кого соработувате не се сите искрени со вас!

Еспресо
Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик....
Слајдер Хороскоп

Што носи крајот на годината за секој знак: Бикот има причина за грижи, а Вагата конечно ќе здивне!

Еспресо
Девицата до крајот на годината ќе сфати дека треба да биде благодарна за сè што има во животот, Лавот ќе се фокусира на финансиите, а...
Слајдер Хороскоп

Вашиот дневен хороскоп за 20 ноември: Очекувате да се случи чудо!

Милена Ризовска
ОвенДржете се до вашите вредности и денот ќе помине без никакви проблеми. Не ги слушајте многу другите, водете се по вашите ставови. На професионално поле...
Слајдер Хороскоп

Вашиот дневен хороскоп за 19 ноември: Некој се обидува да влијае на вас на помалку манипулативен начин

Еспресо
ОвенОчигледно е – само што сте решиле еден проблем, друг веднаш доаѓа како следен приоритет. Денес, постојат големи тензии во комуникацијата со другите, најмногу поради...
Слајдер Хороскоп

Вашиот дневен хороскоп за 18 ноември: Обрнете повеќе внимание на психичкото здравје

Еспресо Магазин
Овен Можеби љубовта нема да ви биде приоритет, но тоа нема да ве спречи да флертувате или да оживеете убави романтични приказни. На работа ќе...
Лајфстајл Хороскоп

Вашиот дневен хороскоп за 17 ноември: Потребни ви се дистанца и спокој

Еспресо Магазин
Овен На деловно поле, оние што се занимаваат со истражувачки професии, денес би можеле да го добијат успехот што долго го посакуваат. На емотивно поле,...
Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 12 ноември: Денеска ве очекува земјотрес на љубовно поле

Еспресо
ОвенМесечината има влијание врз вашето поле на секојдневниот живот и деловните обврски. Со оглед на тоа колку сте посветени на овој сегмент во последно време,...
Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 7 септември: Денеска работите ќе си легнат на свое место

Еспресо
Овен Една многу полесна енергија во текот на денот. Овој период ќе го сфатите како пауза од напорното време што е зад вас. Добри договори,...
MacedonianAlbanianBulgarian