Категорија: Астро

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскопски знаци кои до крајот на март ги очекуваат нови можности но и големи предизвици

Еспресо
Нема потреба да се плашите бидејќи универзумот никогаш не ви приредува ситуации со кои не можете да се справите. Периодот од денес до крајот на...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 27.02.2020: Ракот ќе пронајде компромис со саканата личност, а Рибите ќе бидат изненадени од партнерот

Еспресо
ОВЕН Размислувајте брзо и прагматично. Ќе треба да го дистрибуирате вашето време помеѓу семејството и пријателите. На вас е да испровоцирате одредени противречности, да вежбате...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Еспресо
Луѓето постојани се доведуваат во состојба да лажат од најразлични причини, но на некои лагата им доаѓа многу поприродно од вистината. Во хороскопот постојат неколку...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Љубов или пари: Овие хороскопски знаци ќе ги изберат парите!

Еспресо
Љубовта е нешто на коешто се заснова односот помеѓу двајца луѓе. Од друга страна пак, парите навистина се извор на задоволство и вистинска помош во...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Еспресо
Постои верување дека во текот на престапните години се случуваат големи пресврти на сите полиња. Најчесто под влијание на силната енергија се случуваат сериозни трансформации,...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 26 февруари 2020 година: Близнаците не можат да се организираат, Скорпиите ќе ги мачи несоница

Васко Спасоски
Овен Внимавајте на комуникацијата со соработниците, бидејќи можат да се јават проблеми. Потребно е да имате трпение за да напредува односот со саканата личност. Не...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци покрај тоа што се прекрасни партнери, ќе ви бидат и најдобар пријател

Еспресо
Иако сите астролошки знаци доколку се со вистинската личност, може да ги играат двете улоги, постојат знаци на кои оваа двојна улога им доаѓа едноставно...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за ден 25.02.2020: Девицата ќе биде одлично организирана, а Близнакот е збунет од љубовта

Еспресо
ОВЕН Ќе бегате во својот свет на сништата пред незадоволителната љубовна реалност. Тоа ќе биде вашиот вентил. Можеби некои ваши идеи нема веднаш да бидат...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Интересни факти за секој хороскопски знак – Досега сигурно не сте ги знаеле!

Еспресо
Иако сите мислиме дека знаеме баш сè за карактеристиките на хороскопските знаци, на некои постапки сигурно не можеме да сметаме, ниту пак можеме да ги...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 24 февруари 2020: Понеделнички прекрасно изненадување за Близнаците

Еспресо
Овен Де­нот ќе ви до­не­се мно­гу сопки, па­дови, грешки, но и по­де­ми и ис­пра­ву­вања. Ќе ви се чи­ни ка­ко да сте се ка­чи­ле на ек­спре­сен...